O společnosti

TURUL Consulting s.r.o. je moderní, mladá a dynamická poradenská firma, která klade důraz na odbornost a profesionalitu. Všechny projekty jsou připravovány zkušeným týmem interních a externích odborných specialistů, kteří pro poradenskou firmu pracují od samého začátku. Společnost se specializuje na krizové řízení, havarijní plánování, poradenskou činnost v oblasti ochrany majetku a osob, projektové a inženýrské služby, outsourcing bezpečnostních služeb a speciální bezpečnostní služby.

TURUL Consulting s.r.o. nezajišťuje strážní služby, montáže ani servis bezpečnostních prvků a systémů. Společnost nemá žádné majetkové ani personální vazby na firmy, které tyto systémy a služby nabízejí. Proto můžeme našim obchodním partnerům nabídnout nezávislé bezpečnostní poradenství.

Historie

TURUL Consulting s.r.o. plynule navázala na živnostenské podnikání jednatele společnosti, který je zároveň jediným vlastníkem. Cílem založení společnosti je poskytovat svým klientům aktuální, odborné a kvalitní informace z oblastí krizového řízení, havarijního plánování a ochrany osob a majetku.

 

Certifikace